X-Men İzle

X-Men filmi, bir değişim sonucunda mutasyona uğrayan insanlar ortaya çıkmıştır ve bu insanların genleri çocuklarına da geçer. Bu olayın ardından dünyadaki insanlar normal bir insan ile mutasyona uğramış insan olarak ikiye ayrılır. Bu mutasyonlu insanlar topluluk tarafından dışlanır ve birkaç kötü mutasyonlu insan yüzünden mutasyonlular toplumun geneli tarafından bir tehdit olarak görülür. Ancak Profesör Charles Xavier insanların ve mutantların aynı dünyada uyum içinde ve huzurlu bir şekilde yaşayabileceğini düşünüyordur. Profesör bunu kanıtlamak için elinden geleni yapacak ve herkese yanıldıklarını göstermeye çalışacaktır.

Filmin oyuncu kadrosunda Hugh Jackman, Patrick Stewart, Ian McKellen, Famke Janssen, James Marsden, Halle Berry ve Anna Paquin gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise Bryan Singer var. X-Men filmi türkçe dublaj ve full hd 1080p kalite seçeneğiyle Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Bryan Singer

Film Oyuncuları→ Hugh Jackman, Patrick Stewart, Ian McKellen, Famke Janssen, James Marsden, Halle Berry, Anna Paquin, Tyler Mane, Ray Park, Rebecca Romijn, Bruce Davison, Matthew Sharp, Brett Morris, Rhona Shekter, Kenneth McGregor

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,