X-Men 3: Son direniş

X-Men 3: Son Direniş, X-Men serisinin üçüncü filmi olan X-Men: Son Direniş filmi sizlerle. Filmin oyuncu kadrosunda Hugh Jackman, Halle Berry, Ian McKellen, Patrick Stewart, Famke Janssen, Anna Paquin, Kelsey Grammer, James Marsden gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Brett Ratner var. İnsan hükümeti mutasyonlu kişileri iyileştirmek ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek adına bir çözüm arar ve uzun uğraşlar sonunda bir tedavi geliştirir.

Jean Gray bunun ardından, Magneto ile ittifak kuran Phoenix adında çok ama çok karanlık ve kontrol edilemez bir kişi olur. X-Men için artık hiçbir şey kolay olmayacak ve büyük savaş gittikçe yaklaşacaktır. Çizgi romandan uyarlama olan X-Men serisinin üçüncü filmi X-Men: Son Direniş filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesiyle Dolufilm ailesi sayesinde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız. Herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Brett Ratner

Film Oyuncuları→ Hugh Jackman, Halle Berry, Ian McKellen, Patrick Stewart, Famke Janssen, Anna Paquin, Kelsey Grammer, James Marsden, Rebecca Romijn, Shawn Ashmore, Aaron Stanford, Vinnie Jones, Ellen Page, Daniel Cudmore, Ben Foster

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: