Mind Talker 2021 İzle

Mind Talker, 2021 yapımı olan gerilim dram türündeki Mind Talker filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmde, Ben Stone çok başarılı ve ona verilen her vakayı başarılı bir şekilde çözen bir dedektiftir. Bir gün kafasını bir yere  vuran Ben Stone hemen hastaneye kaldırılır. Ben, bu darbenin onun hayatını tamamiyle değiştireceğini bilmiyordur. Aldığı bu darbe sonucunda telapatik güçlere sahip olur. Ben Stone bu telapatik güçleri de başı belada olan insanlara yardım etmek için kullanacaktır.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Mara D. Ramirez Angulo, Joe Caldarella, John R. Cerminara, Martin Chavez, Alaura Devereaux ve Joe Echegaray gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Minh Tuan Nguyen var. 2021 yapımı gerilim türündeki bu macera dolu Mind Talker filmini türkçe altyazı ve full hd 1080p olarak donmadan ve takılmadan gönül rahatlığıyla Dolufilm sitemizden izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Minh Tuan Nguyen

Film Oyuncuları→ Mara D. Ramirez Angulo, Joe Caldarella, John R. Cerminara, Martin Chavez, Alaura Devereaux, Joe Echegaray, Julian Fajardo, Kevin Gance, Megan Garbrick, Myn Mei Gayoso, Cris Plascencia Hernandez, David A. Jones Jr., Jason Danial Lawrence, Taylor Jed Martin, Diamanta Mize, Rexina Mize, Andre Timothy Moreno, Ederick Moreno

Filmin IMDB Puanı→ 8.6

Filmin Türü→ DramGerilim

Etiketler: