Arınma Gecesi: Sonsuza Dek – The Forever Purge 2021 İzle

Arınma Gecesi: Sonsuza Dek – The Forever Purge, dünyaca ünlü korku serisi olan Arınma Gecesi’nin beşinci bölümü olan The Forever Purge yani Türkçe adıyla Arınma Geces: Sonsuza Dek filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Arınma Gecesi serisinin ilk filmi vizyona girdiğinde bu kadar gişe başarısı gösterip izleyenlerin en beğendiği korku filmlerinden bir tanesi olacağı tahmin edilmiyordu. Serinin son çıkan filmi yani beşinci filminde, diğer bölümlerde arınma gecesi 24 saat sürüyordu fakat diğer bölümlerden farklı olarak bu serinin bu filminde kötülerimizin amacı arınma gecesini 24 saat değil de sonsuza dek yapmaya çalışmaktır.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Josh Lucas, Ana de la Reguera, Cassidy Freeman, Will Patton, Leven Rambin ve Veronica Falcón gibi isimler yer alıyor. Arınma Gecesinin beşinci filmi olan Arınma Gecesi: Sonsuza Dek – The Forever Purge filmini türkçe altyazı ve full hd 1080p olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Everardo Gout

Film Oyuncuları→ Josh Lucas, Ana de la Reguera, Cassidy Freeman, Will Patton, Leven Rambin, Veronica Falcón, Susie Abromeit, Alejandro Edda, Tenoch Huerta, Anthony Molinari, Ana González, Sammi Rotibi, Joshua Dov, Gary Nohealii, Gregory Zaragoza

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonGerilimKorku

Etiketler: