Transformers: Yenilenlerin İntikamı – Transformers: Revenge of the Fallen İzle

Transformers: Yenilenlerin İntikamı – Transformers: Revenge of the Fallen, dünyaca ünlü film serisi Transformers’ın ikinci filmi olan Transformers: Revenge of the Fallen yani Transformers: Yenilenlerin İntikamı filmi Dolufilm aillesi farkıyla sizlerle. İlk filmde Autobotlar Sam’in de yardımıyla, Decepticonları yenip dünyayı kurtarmışlardır. Her şey normale dönmüştür ve liseli Sam artık üniversiteye gidiyordur. Her şey güzel giderken yine dünyada gizlenen Decepticonlar hırslarına yenik düşüp intikam arayışına girer ve dünyadaki durumlar tekrardan karmakarışık olur.

Filmin oyuncu kadrosunda Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro, Ramon Rodriguez, Kevin Dunn, Julie White ve Isabel Lucas gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Michael Bay. Transformers serisinini ikinci filmi olan Transformers: Yenilenlerin İntikamı – Transformers: Revenge of the Fallen filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kalite olarak Dolufilm sitemizden rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Michael Bay

Film Oyuncuları→ Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro, Ramon Rodriguez, Kevin Dunn, Julie White, Isabel Lucas, John Benjamin Hickey, Matthew Marsden, Andrew Howard, Michael Papajohn, Glenn Morshower, John Eric Bentley

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: