Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü – Transformers: Dark of the Moon İzle

Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü – Transformers: Dark of the Moon, dünyaca ünlü film serisi olan Transformers’ın üçüncü filmi Transformers: Dark of the Moon yani Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. İkinci filmde Decepticonların tekrardan yenilmesinden sonra her şey normale döner fakat Dünya’ya Transformer gelişi devam ediyordur. Artık yetkili ülkeler Autobotlara bile ihtiyaç kalmadığını ve tüm Transformerların dünyadan gitmesi gerektiğini düşünüyordur. Fakat büyük bir yanılgı içerisindedirler çünkü her ne kadar düşman olan Decepticonlar yenilse de asıl hain ve kötü lider henüz yenilmemiştir.

Filmin oyuncu kadrosunda Shia LaBeouf, Rosie Huntington-Whiteley, Josh Duhamel, John Turturro, Tyrese Gibson ve Patrick Dempsey gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise ilk iki filmin de yönetmenliğini yapan Michael Bay var. Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü – Transformers: Dark of the Moon filmini Dolufilm ailesi aracılığıyla türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitede gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Michael Bay

Film Oyuncuları→ Shia LaBeouf, Rosie Huntington-Whiteley, Josh Duhamel, John Turturro, Tyrese Gibson, Patrick Dempsey, Frances McDormand, John Malkovich, Kevin Dunn, Julie White, Alan Tudyk, Ken Jeong, Glenn Morshower, Lester Speight, Buzz Aldrin

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: