Transformers: Kayıp Çağ – Transformers: Age of Extinction İzle

Transformers: Kayıp Çağ – Transformers: Age of Extinction, dünyaca ünlü film serisi Transformers’ın dördüncü filmi olan Transformers: Age of Extinction yani Transformers: Kayıp Çağ filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. İlk üç filmde başrolümüz Tranformerların tarihinde önemli bir etkisi olan Witwicky soyunun sonuncusu olan Sam Witwicky iken dördüncü filmde ise başrolümüz Cade Yeager isimli henüz parayı bulamamış bir mucit. Artık autobotlar bile dünyada arama listesindedir ve kimse transformerları artık dünyada görmek istemiyordur.

Autobotların lideri Optimus Prime askeri güçlerden kaçarken mucit Cade Yeager’ın evine sığınır ve arıza verir. Mucit Cade Yeager, Optimus’u tamir ettiğinde hem çok büyük bir iyilik yapmış olacak hem de kendi başını çok büyük bir belaya sokmuş olacaktır. Transformers: Kayıp Çağ – Transformers: Age of Extinction filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesiyle Dolufilm sitemizden donmadan kesintisiz izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Michael Bay

Film Oyuncuları→ Mark Wahlberg, Stanley Tucci, Kelsey Grammer, Nicola Peltz, Jack Reynor, Titus Welliver, Sophia Myles, Bingbing Li, T.J. Miller, James Bachman, Thomas Lennon, Charles Parnell, Erika Fong, Michael Collins, Geng Han

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: