Transformers 5: Son Şövalye – Transformers: The Last Knight İzle

Transformers 5: Son Şövalye – Transformers: The Last Knight, dünyaca ünlü film serisi Transformers’ın beşinci filmi Transformers: The Last Knight yani Transformers 5: Son Şövalye Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmin oyuncu kadrosunda Mark Wahlberg, Anthony Hopkins, Josh Duhamel, Laura Haddock, Santiago Cabrera ve Isabela Merced gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise serinin tüm filmlerinin yönetmenliğini yapan dünyaca ünlü usta yönetmen Michael Bay var.

 

Filmin Konusu;

Mucit Cade Yeager, Transformerlara yardım ettiği için arananlar listesine girer ve artık Autobotlarla gizli ve sakin bir hayat sürmek zorundadır çünkü hükümet askerleri onları her yerde arıyordur. Autobot ve Decepticon farketmeksizin herkesi avlayan hükümet askerleri iyi kalpli Autobotları avlayarak nasıl bir hata yaptıklarının farkında değillerdir. Transformerların yaratıcısı Optimus’u yanına çağırır ve ona zorla itaat ettirip Cybertrone’un yeniden inşası için Dünya’nın yok olması gerektiği emrini verir. Optimus’u durdurabilecek birisi varsa o da mucit Cade Yeager ve Autobotlardır. Herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Michael Bay

Film Oyuncuları→ Mark Wahlberg, Anthony Hopkins, Josh Duhamel, Laura Haddock, Santiago Cabrera, Isabela Merced, Jerrod Carmichael, Stanley Tucci, Liam Garrigan, Martin McCreadie, Rob Witcomb, Marcus Fraser, John Hollingworth, Daniel Adegboyega, Trent Seven

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: