Bumblebee İzle

Bumblebee, dünyaca ünlü film serisi olan Transformers’ın spin-off filmi yani yan filmi olan ve Transformers serisindeki Bumblebee isimli robotun hayatını anlatan Bumblebee filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmde Transformers serisindeki ana karakterlerden bir tanesi olan Bumblebee’nin dünyaya ilk ayak bastığında yaşadıkları anlatılıyor. 1987 yılında dünyada kaçak halde dolaşan Bumblebee, Kaliforniya’da küçük bir sahil kasabasında değişik bir hurdalığa sığınır. 18 yaşına girmek ve hayatına anlam katmaya çalışacak olan Charlie Watson, Bumblebee’yi yaralı bir halde bulur. İşte o andan itibaren Charlie’nin başı büyük beladadır.

Filmin oyuncu kadrosunda Hailee Steinfeld, Jorge Lendeborg Jr., John Cena, Jason Drucker, Pamela Adlon ve Stephen Schneider gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Travis Knight var. Transformers serisinin yan filmi olan Bumblebee filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesiyle sitemizden donmadan ve kesintisiz rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Travis Knight

Film Oyuncuları→ Hailee Steinfeld, Jorge Lendeborg Jr., John Cena, Jason Drucker, Pamela Adlon, Stephen Schneider, Ricardo Hoyos, John Ortiz, Glynn Turman, Len Cariou, Kollin Holtz, Gracie Dzienny, Fred Dryer, Isabelle Ellingson, Mika Kub

Filmin IMDB Puanı→ 8.4

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: