Tom ve Jerry 2021 İzle

Tom ve Jerry, dünyaca ünlü çizgi film Tom ve Jerry’nin sinemaya uyarlanmış hali Dolufilm ailesi sayesinde sizlerle. Filmin oyuncu kadrosunda hloë Grace Moretz, Michael Peña, Tom, Jerry, Jordan Bolger, Rob Delaney, Patsy Ferran, Pallavi Sharda ve Colin Jost gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise Tim Story var. Royal Gate Hotel’e sığınan fare Jerry ile büyük bir düğün günü gelmeden önce onu oradan tutması için tutulan kedi Tom arasında kaotik bir savaş başlar.

Tom’a bu görevi veren kişi ise Kayla isimli yeni bir işe giren ve işi için çok heyecanlı olan genç bir kızdır. Kayla işinden fare Jerry yüzünden olacaktır ve buna engel olmak için de kedi Tom’dan yardım ister ve onunla işbirliği yapar. Yarı animasyon olan Tom ve Jerry filmi türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesiyle Dolufilm ailesi sayesinde sizlerle. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum atmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Tim Story

Film Oyuncuları→ Chloë Grace Moretz, Michael Peña, Tom, Jerry, Jordan Bolger, Rob Delaney, Patsy Ferran, Pallavi Sharda, Colin Jost, Somi De Souza, Ajay Chhabra, Patrick Poletti, Janis Ahern, Ken Jeong, Camilla Arfwedson

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ AnimasyonKomediMacera

Etiketler: