The War with Grandpa – İyi Olan Kazansın İzle

The War with Grandpa – İyi Olan Kazansın, başrolünde iki Oscar ödülü bulunan dünyaca ünlü Hollywood starı Robert De Niro’nin bulunduğu The War with Grandpa yani İyi Olan Kazansın filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmde Peter ve büyükbabası önceleri birbirleriden hiç ayrılmazlardı, fakat Büyükbaba Jack ailenin yanına taşındığı zaman Peter en değerli varlığı yani yatak odasından vazgeçmek zorunda kalır. Peter, odasını geri almak için asla ama asla pes etmeyecek, arkadaşlarıyla onu kovmak için bir dizi eşek şakası yapmak için planlar yapacaktır. Ancak büyükbaba da kolay pes etmez ve ikili arasında resmen bir savaş çıkar.

Filmin oyuncu kadrosunda Robert De Niro, Uma Thurman, Rob Riggle, Oakes Fegley, Laura Marano ve Cheech Marin gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Tim Hill var. The War with Grandpa – İyi Olan Kazansın filmi türkçe altyazılı ve full hd 1080p olarak Dolufilm ailesi sayesinde donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Filmin Yönetmeni→ Tim Hill

Film Oyuncuları→ Robert De Niro, Uma Thurman, Rob Riggle, Oakes Fegley, Laura Marano, Cheech Marin, Jane Seymour, Christopher Walken, Juliocesar Chavez, Isaac Kragten, T.J. McGibbon, Poppy Gagnon, Lydia Styslinger, Joe Gelchion, Colin Ford

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AileDramKomedi

Etiketler: