Boogie 2021 İzle

Boogie, son zamanlarda sinema sektöründe spor temalı çıkan nadir üç beş filmden bir tanesi olan Boogie filmi her zaman olduğu gibi yine Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Alfred Chin yani Boogie çok iyi bir genç ve iyi bir basketbolcudur. Boogie’nin hayatı hiç kolay değildir ve en büyük hayali ise  bir gün NBA takımlarının bir tanesinin formasını giymektir. Bu hayali gerçekleştirmesi için de çok prestijli bir üniversiteye kabul edilmesi gerekiyordur. Üniversite bursunu kazanması için çevresindeki herkes ona baskı yapar. Bu sırada bütün bu olaylar yaşanırken Eleanor isimli bir sevgili yapar.

Hayatını bir düzene sokmaya çalışan Boogie kararlıdır fakat işi hiç kolay değildir. Filmin oyuncu kadrosunda Taylor Takahashi, Pamelyn Chee, Jorge Lendeborg Jr., Taylour Paige, Pop Smoke ve Perry Yung gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Eddie Huang var. Boogie filmi türkçe dublaj ve full hd olarak sizlerle, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Eddie Huang

Film Oyuncuları→ Taylor Takahashi, Pamelyn Chee, Jorge Lendeborg Jr., Taylour Paige, Pop Smoke, Perry Yung, Mike Moh, Domenick Lombardozzi, Steve Coulter, Jessica Huang, Eddie Huang, Alexa Mareka, Despot, Ren Hsieh, Claire Hsu, Charlamagne Tha God, Ac Casciani, Ming Wu

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ DramMacera

Etiketler: