Sansür – Censor 2021 İzle

Sansür – Censor, Enid Baines sakin ve huzurlu hayatı olan bir kadındır. Enid’in hayatı her ne kadar sakin ve huzurlu olsa da yaptığı iş biraz tuhaftır. Sinema sansürcülüğü yapan Enid’in bu işteki görevi insanları zararlı etkenlerden koruyup onlara bu içerikleri sunmamaktır. Enid’in işi her ne kadar kolay gözükse de bu içerikleri görmek onun için hiç de kolay değildir. Kısa süre önce kız kardeşini kaybeden Enid bir gün arşivden bir film çıkarır ve bu filmde kendi hayatıyla ilgili çok benzer şeyler görünce ortalık karışmaya başlar.

Filmin oyuncu kadrosunda  Niamh Algar, Michael Smiley, Nicholas Burns, Vincent Franklin, Sophia La Porta, Adrian Schiller ve Clare Holman gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Prano Bailey-Bond var. Korku ve gerilim dolu Censor  yani Sansür filmini Dolufilm ailesi farkıyla türkçe altyazı ve full hd 1080p kalite olarak sitemizden donmadan ve takılmadan gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Prano Bailey-Bond

Film Oyuncuları→ Niamh Algar, Michael Smiley, Nicholas Burns, Vincent Franklin, Sophia La Porta, Adrian Schiller, Clare Holman, Andrew Havill, Felicity Montagu, Danny Lee Wynter, Clare Perkins, Guillaume Delaunay, Richard Glover, Erin Shanagher, Beau Gadsdon

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ GizemliKorku

Etiketler: