The Huntsman: Winter’s War – Avcı: Kış Savaşı İzle

The Huntsman: Winter’s War – Avcı: Kış Savaşı, serinin ilk filminde Pamuk Prenses’in kötü kalpli üvey annesi Ravenna’yı yenmesine yardımcı olan Avcı Eric’in geçmişte yaşadıklarını ve gelecekte yaşayacaklarını anlatan Avcı: Kış Savaşı filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Eric kötü kalpli Buz Kraliçesi’nin krallığında yetim çocuklarla avcılık eğitimi alıp Buz Kraliçesinin avcısı olur. Buz Kraliçesi’nin tek bir büyük kuralı vardır. Avcılar arasında aşk yasaktır. Fakat Eric ve Sara bu kuralı çiğneyip birbirlerine aşık olduktan sonra Buz Kraliçesin’den kaçmaya çalışırlar.

Hayatlarının en büyük hatalarını yapan Eric ve Sara o andan itibaren ayrı düşecekler ve hayatları artık eskisi gibi olmayacaktır. Ravenna’nın kaybetmesinin ardından küçük kız kardeşi kötü kalpli Buz Kraliçesi onu hayata geri getirmeye çalışacak ve Avcımız Eric’in işi bu saatten sonra hiç kolay olmayacaktır. Avcı: Kış Savaşı filmini türkçe altyazı ve full hd 1080p kalitesinde Dolufilm ailesi sayesinde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Cedric Nicolas-Troyan

Film Oyuncuları→ Chris Hemsworth, Charlize Theron, Jessica Chastain, Emily Blunt, Nick Frost, Rob Brydon, Sheridan Smith, Alexandra Roach, Sope Dirisu, Sam Hazeldine, Sam Claflin, Sophie Cookson, Conrad Khan, Niamh Walter, Nana Agyeman-Bediako

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,