Dracula Untold – Dracula: Başlangıç İzle

Dracula: Başlangıç, oyuncu kadrosunda Luke Evans, Sarah Gadon, Dominic Cooper, Art Parkinson ve Charles Dance gibi dünyaca ünlü isimleri barındıran Dracula: Başlangıç filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmi yönetmen koltuğunda ise Gary Shore var. Osmanlı İmparatoru olan Fatih Sultan Mehmet Osmanlı’ya bağlı her bir krallıktan Yeniçeri olarak yetiştirilmesi için erkek çocukları aldırır. Vlad Tepes isimli prens ise Krallığını ve oğlunu korumak için yakın arkadaşı Fatih Sultan Mehmet’e karşı gelmek zorunda kalacaktır.

Fatih Sultan Mehmet’e karşı gelerek Osmanlı’ya savaş açan bu küçük krallık tamamen çaresizdir ve tek umutları ise krallığı için her şeyi yapacak olan Vlad Tepes’tir. Vlad, halkını korumak adına çok büyük bir kötülüğü içine alacak ve onu benimseyecektir. Dracula Untold – Dracula: Başlangıç filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesinde Dolufilm ailesi sayesinde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Gary Shore

Film Oyuncuları→ Luke Evans, Sarah Gadon, Dominic Cooper, Art Parkinson, Charles Dance, Diarmaid Murtagh, Paul Kaye, William Houston, Noah Huntley, Ronan Vibert, Zach McGowan, Ferdinand Kingsley, Joseph Long, Thor Kristjansson, Jakub Gierszal

Filmin IMDB Puanı→ 8.3

Filmin Türü→ AksiyonDramFantastik

Etiketler: ,