Snow White and the Huntsman – Pamuk Prenses ve Avcı İzle

Snow White and the Huntsman – Pamuk Prenses ve Avcı, dünyaca ünlü masallardan bir tanesi olan Pamuk Prenses masalının sinemaya uyarlanmış hali olan Pamuk Prenses ve Avcı filmi sizlerle. Pamuk Prenses’in annesi ölmüş babası dul kalmıştır. Kral olan babası Ravenna isimli çok güzel bir kadınla evlenir. Ravenna’nın ufak bir takıntısı vardır. Dünyadaki tek en güzel kadın olma takıntısı olan Ravenna büyülü aynasına bir gün dünyanın en güzeli kim diye sorar ve hiç beklemediği bir cevap alır. Dünyada ondan tek güzel bir kız vardır o da üvey kızı Pamuk Prenses’tir.

Ravenna aldığı bu cevaptan sonra Pamuk Prenses’in hayatını zindan etmek ve onu öldürmek için elinden geleni yapacaktır. Filmin oyuncu kadrosunda Kristen Stewart, Chris Hemsworth, Charlize Theron ve Sam Claflin gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Rupert Sanders var. Snow White and the Huntsman – Pamuk Prenses ve Avcı filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesinde Dolufilm ailesi aracılığıyla izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Rupert Sanders

Film Oyuncuları→ Kristen Stewart, Chris Hemsworth, Charlize Theron, Sam Claflin, Sam Spruell, Ian McShane, Bob Hoskins, Ray Winstone, Nick Frost, Eddie Marsan, Toby Jones, Johnny Harris, Brian Gleeson, Vincent Regan, Liberty Ross

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,