The Girl Who Got Away 2021 İzle

The Girl Who Got Away, 2021 yapımı olan ve kadın bir seri katilin hapisten kaçışını anlatan The Girl Who Got Away filmi sizlerle. Filmde, Elizabeth Caulfield isimli bir kadın seri katildir. Bu seri katil Elizabeth işlediği cinayetlerin ortaya çıkmasından sonra hapse atılır. Elizabeth hedeflediği herkesi öldürmüş ama bir kişi haricinde. Seri katil Elizabeth o kişiyi öldürmek için hapisten kaçar ve işte o andan itibaren korku ve gerilim dolu anlar başlar. Seri katil filmlerini seven izleyicilerimize şiddetle izlemelerini tavsiye ediyoruz.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Kaye Tuckerman, Timothy J. Alex, Eddie Beveridge, Aubin Bradley, Geoffrey Cantor ve Teresa Catherine gibi isimler bulunuyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise  Michael Morrissey var. Korku ve gerilim türündeki 2021 yapımı The Girl Who Got Away filmini türkçe altyazı ve full hd 1080p olarak donmadan ve takılmadan gönül rahatlığıyla Dolufilm sitemizden izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Michael Morrissey

Film Oyuncuları→ Kaye Tuckerman, Timothy J. Alex, Eddie Beveridge, Aubin Bradley, Geoffrey Cantor, Teresa Catherine, Debra Lord Cooke, Aubrey Hickerson, Andrew Hsu, Jacob Dylan Igielski, Chukwudi Iwuji, Lexi Johnson, Robert Michael Johnson

Filmin IMDB Puanı→ 8.4

Filmin Türü→ GerilimKorku

Etiketler: