Dhoom 3 İzle

Dhoom 3, Bollywood sinemasının tarihteki en iyi oyuncularından bir tanesi olan ve dünyada herkes tarafından yaptığı oyunculuk ve karakteriyle sevilen Aamir Khan’ın başrolünde olduğu Dhoom serisinin üçüncü filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmde Aamir Khan’a  Abhishek Bachchan, Katrina Kaif, Uday Chopra, Jackie Shroff ve Tabrett Bethell gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Vijay Krishna Acharya var.

Filmin Konusu;

Sahir’in babasının küçük bir sirki vardır. Sahir küçük yaştayken babası borçları yüzünden sirki kaybeder ve buna daha fazla dayanamayıp intihar eder. Babasının intikamını almaya yemin eden Sahir sirk ve akrobasi eğitimi alıp bu konuda iyice ustalaşır. Babasının intiharına neden olan bankaya kin besleyen Sahir, Chicago’da bu bankayı soymak için bir hırsıza dönüşür. Sahir’i yakalaması için Hintli subaylar Jai ve Ali Amerika’ya çağrılır. İşte bu andan itibaren Sahir ve bu subaylar arasında büyük bir kovalamaca başlayacaktır. Dhoom 3 filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Vijay Krishna Acharya

Film Oyuncuları→ Aamir Khan, Abhishek Bachchan, Katrina Kaif, Uday Chopra, Jackie Shroff, Tabrett Bethell, Andrew Bicknell, Siddharth Nigam, Charles Rasmussen, Gavin Marshall, James Lamont, Girisha Nichani, Kapish Chawla, Kanishka Soni, Kavya Nayak

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonDramGerilimGizemliHint

Etiketler: