Spin 2021 İzle

Spin, 2021 Disney yapımı olan ve bir gencin hikayesini anlatan Spin filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Rhea Kumar 15 yaşında sakin bir hayatı olan genç kızdır. Rhea çok kuşaklı ailesi birlikte yaşıyordur ve hayatında pek  bir heyecan yoktur. Rhea, yaşadığı yerde yapılacak olan Color fest için arkadaşı Max’e Dj’lik yapma konusunda yardım edecek fakat beklediğini alamayacaktır. Daha sonra bu DJ’lik işini kendisi deneyecek ve çok sevecektir. İşte o andan itibaren 15 yaşındaki genç kızımı Rhea için hayat tamamen değişecektir.

Filmin oyuncu kadrosunda Avantika, Abhay Deol, Meera Syal, Aryan Simhadri, Kerri Medders ve Anna Cathcart gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Manjari Makijany var. 2021 Disney yapımı olan, müzik ve maceranın harmanlandığı Spin filmini türkçe altyazı ve full hd 1080p olarak donmadan ve takılmadan gönül rahatlığıyla Dolufilm sitemizden izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Manjari Makijany

Film Oyuncuları→ Avantika, Abhay Deol, Meera Syal, Aryan Simhadri, Kerri Medders, Anna Cathcart, Michela Luci, Agam Darshi, Michael Bishop, Jahbril Cook, Berkley Silverman, Kyana Teresa

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AileHintKomedi

Etiketler: