Cry Macho 2021 İzle

Cry Macho, HBO yapımı olan ve hem yönetmenliğini hem de başrolünü, 4 Oscar ödüllü dünyaca ünlü Hollwood starı Clint Eastwood’un üstlendiği Cry Macho filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Mike Millo işini hakkıyla yapan ve sakin bir hayatı olan at yetiştiricisidir. Mike bir gün hiç beklenmedik bir teklif alır ve bu aldığı teklif ise; alkolik annesiyle birlikte yaşayan küçük bir çocuğu kaçırmak ve onu Teksas’ta yaşayan babasına teslim etmektir. Mike eğer ona verilen bu görevi yerine getirirse ihtiyacı olan para miktarını ödül olarak alacaktır.

Filmin oyuncu kadrosunda Clint Eastwood, Dwight Yoakam, Daniel V. Graulau, Amber Lynn Ashley ve Brytnee Ratledge gibi isimler yer alıyor. HBO Max yapımı olan ve 2021 yılında yayına giren Cry Macho filmini türkçe altyazı ve full hd 1080p olarak donmadan ve takılmadan gönül rahatlığıyla Dolufilm sitemizden izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Clint Eastwood

Film Oyuncuları→ Clint Eastwood, Dwight Yoakam, Daniel V. Graulau, Amber Lynn Ashley, Brytnee Ratledge, Sebestien Soliz, Horacio Garcia Rojas, Ivan Hernandez, Fernanda Urrejola, Lincoln A. Castellanos

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ DramGerilimWestern Film

Etiketler: