Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı – Immortals İzle

Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı, başrolünde Witcher ve Superman filmlerinden tanıdığımız Henry Cavill’in çıkış yakaladığı filmlerden bir tanesi olan Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı filmi sizlerle. Filmde Henry Cavill’e Mickey Rourke, Stephen Dorff, Freida Pinto, Luke Evans, John Hurt, Joseph Morgan ve Kellan Lutz gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Tarsem Singh var.

Filmin Konusu;

Theseus annesiyle yaşayan sıradan çiftçi bir gençtir fakat Theseus’ın bilmediği bir şey vardır. Theseus Yunan tanrısı olan Zeus tarafından acımasız Kral Hyperion’a karşı olacak savaşta liderlik etmesi için seçilmiştir. Kral Hyperion’un amacı tanrılara bile gücü yetebilecek olan ölümsüz askerleri uyandırmaktır ve bu amacı yerine getirmek için tüm Yunanistan’ın altını üstüne getirecektir. Bu görev Theseus’un çok büyük sınavlardan geçmesine ve ailesini kaybetmesine neden olacaktır. Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı – Immortals filmini Dolufilm ailesi farkıyla türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesinde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Tarsem Singh

Film Oyuncuları→ Henry Cavill, Mickey Rourke, Stephen Dorff, Freida Pinto, Luke Evans, John Hurt, Joseph Morgan, Anne Day-Jones, Greg Bryk, Alan Van Sprang, Peter Stebbings, Daniel Sharman, Isabel Lucas, Kellan Lutz, Steve Byers

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,