Skyscraper – Gökdelen İzle

Skyscraper – Gökdelen, Will Sawyer dünyanın en yüksek gökdelenlerinden bir tanesinin güvenlik hizmetini yerine getirmesi için işe alınır. Will gökdeleni her ne kadar güvenli bir hale getirse de, Will’i bu gökdelende ailesiyle birlikte korku dolu anlar bekliyordur. Gökdelene terörist saldırısı düzenlenir ve en üst katlardan birinde yangın çıkar. Ailesini bir yandan teröristlerden diğer yandan da yangından kurtarmaya çalışacak olan Will’in işi hiç de kolay değildir.

Filmin başrolünde son zamanlarda dünyanın en çok kazanan oyuncularından bir tanesi olan Dwayne Johnson var. Filmde Dwayne Johnson’a Neve Campbell, Chin Han, Roland Møller, Noah Taylor, Byron Mann, Pablo Schreiber, McKenna Roberts ve Noah Cottrell gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğinde ise Rawson Marshall Thurber var. Skyscraper – Gökdelen filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesinde Dolufilm ailesi sayesinde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Rawson Marshall Thurber

Film Oyuncuları→ Dwayne Johnson, Neve Campbell, Chin Han, Roland Møller, Noah Taylor, Byron Mann, Pablo Schreiber, McKenna Roberts, Noah Cottrell, Hannah Quinlivan, Adrian Holmes, Elfina Luk, Kevin Rankin, Gretal Montgomery, Jett Klyne

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonGerilimMacera

Etiketler: ,