San Andreas Fayı İzle

San Andreas Fayı son zamanlarda çıkan görsel efekti ve macerası hat safalarda olan doğal afet konulu filmlerden bir tanesi. Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde çok büyük bir deprem yaşanır ve hayat durma noktasına gelir. Deprem sonrasında kızı Blake’i kurtarmak için yola koyulan kurtarma helikopteri pilotu olan Raymond’u zorlu saatler beklemektedir. Raymond kızını aramak için eski eşi Emma’yla birlikte yola koyulur. Eski karı koca olan Raymond ve Emma kızlarına ulaşmadan rahat etmeyeceklerdir. Filmin başrolünde son zamanların en çok tercih edilen ve en çok kazanan oyuncularından bir tanesi olan Dwayne Johnson var.

Filmde Dwayne Johson’a Carla Gugino, Alexandra Daddario, Ioan Gruffudd, Archie Panjabi, Paul Giamatti ve Hugo Johnstone-Burt gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Brad Peyton var. San Andreas Fayı filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kalite seçeneğiyle Dolufilm ailesi sayesinde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz, herkese iyi seyirler. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız.

Filmin Yönetmeni→ Brad Peyton

Film Oyuncuları→ Dwayne Johnson, Carla Gugino, Alexandra Daddario, Ioan Gruffudd, Archie Panjabi, Paul Giamatti, Hugo Johnstone-Burt, Art Parkinson, Will Yun Lee, Kylie Minogue, Colton Haynes, Todd Williams, Matt Gerald, Alec Utgoff, Marissa Neitling

Filmin IMDB Puanı→ 8.6

Filmin Türü→ AksiyonGerilimMacera

Etiketler: