Herkül: Özgürlük Savaşçısı – Hercules İzle

Herkül: Özgürlük Savaşçısı, başrolünde dünyaca ünlü eski WWE starı ve son zamanların en çok kazanan aktörlerinden bir tanesi olan Dwayne Johnson’ın olduğu Herkül: Özgürlük Savaşçısı filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmde Dwayne Johnson’a Ian McShane, John Hurt, Rufus Sewell, Aksel Hennie, Ingrid Bolsø Berdal ve Reece Ritchie gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Brett Ratner var.

Filmin Konusu;

Film, efsanevi on iki göreve göğüs geren ve bu görevleri layıkıyla yapan yarı Yunan tanrısı olan Herkül’ün hayatını anlatıyor. Trakya Kralı ve kızı, zalim bir düşmanı yenmek için Herkül’den yardım ister. Herkül kiralık bir kılıç gibi hayatını her şeyiyle ortaya koyacak ve bu düşmanı yenmek için elinden gelenin fazlasını yapacaktır. Herkül: Özgürlük Savaşçısı – Hercules filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesinde Dolufilm ailesi sayesinde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

 

Filmin Yönetmeni→ Brett Ratner

Film Oyuncuları→ Dwayne Johnson, Ian McShane, John Hurt, Rufus Sewell, Aksel Hennie, Ingrid Bolsø Berdal, Reece Ritchie, Joseph Fiennes, Tobias Santelmann, Peter Mullan, Rebecca Ferguson, Isaac Andrews, Joe Anderson, Stephen Peacocke, Nicholas Moss

Filmin IMDB Puanı→ 8.4

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,