2021 İzle

Royal Jelly, film asosyal olan ve insanlar tarafından dışlanıp toplumdan uzaklaşan genç bir lise öğrencisinin zorlu hayatını anlatıyor. Bir gün tanıştığı birisi ona akıl hocalığı yapmaya başlar ve onu kendi kanatları altına alır. Fakat bunu bir iyilik olarak gören öğrencimiz asıl gerçekten habersizdir. Aslında akıl hocası onu bir kovanın kraliçesi olması için yetiştirecektir. Bakalım bu liseli gencimiz nasıl zorluklarla karşılaşacak ve bu durumun üstesinden gelebilecek mi izleyip göreceğiz.

Filmin oyuncu kadrosunda Jonas Chartock, Fiona McQuinn, Elizabeth McCoy, Lory Tom Thompson Sr., G. Tremain Merrell ve Sherry Lattanzi gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Sean Riley var. 2021 yapımı korku ve gerilim dolu Royal Jelly filmini türkçe altyazı ve full hd 1080p olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Sean Riley

Film Oyuncuları→ Jonas Chartock, Fiona McQuinn, Elizabeth McCoy, Lory Tom Thompson Sr., G. Tremain Merrell, Sherry Lattanzi, Julia Smith, Jesse Hartsog, Tim Tanner

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ GerilimKorku

Etiketler: