Deliler Balosu – Le bal des folles 2021 İzle

Deliler Balosu – Le bal des folles, 2021 Amazon Prime Video yapımı olan ve hem dram hem de gerilimin bir arada mükemmel uyum içinde işlendiği Le bal des folles yani Türkçe adıyla Deliler Balosu filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Film özgürlüğüne düşkün, yaşamayı seven, olumsuzluklara karşı çıkan ve isyan eden kadınların deli damgası yediği bir dönem de geçiyor. Birçok kadın sırf bu yüzden ruh sağlıkları bozuk olarak gösterilip hastanelere kapatlıyor. İşte filmimiz o hastanelerden bir tanesi olan Salpêtrière hastanesinde geçiyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Mélanie Laurent, César Domboy, Lou de Laâge, Benjamin Voisin, Emmanuelle Bercot ve Cédric Kahn gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Mélanie Laurent var. Amazon yapımı olan ve aynı adlı ödüllü romandan uyarlama olan Le bal des folles yani Deliler balosu filmini türkçe altyazı ve full hd 1080p olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Mélanie Laurent

Film Oyuncuları→ Mélanie Laurent, César Domboy, Lou de Laâge, Benjamin Voisin, Emmanuelle Bercot, Cédric Kahn, Coralie Russier,

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ DramGerilim

Etiketler: