Bird Box 2018 İzle

Bird Box, Netflix yapımı olan ve başrolünde Oscar ödüllü dünyaca ünlü kadın oyuncu Sandra Bullock’u barındıran Bird Box filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmde Sandra Bullock’a Trevante Rhodes, John Malkovich, Sarah Paulson, Jacki Weaver, Rosa Salazar ve Danielle Macdonald, Lil Rel Howery gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğinde ise Susanne Bier var. Filmde görünmeyen uğursuz bir varlık bir anda dünyadaki tüm insanları katliama ve intihara sürükler ve resmen dünyada bir kıyamet yaşanır.

Bu büyük olaydan beş yıl sonra, bir anne ve iki çocuğu güvenliğe ulaşmak için umutsuz bir girişimde bulunur ve gözleri bağlı bir şekilde ilerlemek zorundadırlar. Bu anne ve çocukların işleri hiç de kolay olmayacaktır. Netflix yapımı gerilim ve korku dolu Bird Box filmi türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesinde Dolufilm ailesi aracılığıyla kesintisiz ve donmadan gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Susanne Bier

Film Oyuncuları→ Sandra Bullock, Trevante Rhodes, John Malkovich, Sarah Paulson, Jacki Weaver, Rosa Salazar, Danielle Macdonald, Lil Rel Howery, Tom Hollander, Machine Gun Kelly, BD Wong, Pruitt Taylor Vince, Vivien Lyra Blair, Julian Edwards, Parminder Nagra

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ Bilim KurguKorku

Etiketler: