Pers Prensi: Zamanın Kumları İzle

Pers Prensi: Zamanın Kumları, dünyaca ünlü oyun olan Prince of Persia oyununun sinema dünyasına uyarlanmış hali Pers Prensi: Zamanın Kumları sizlerle. Destan genç, yetenekli, savaşçı ve güçlü bir prenstir. Persler, prenses Tamina’nın topraklarını işgal ederler ve işgalde en büyük payı olan kişi Prens Destan’dır. Ancak Prens Destan bir anda kötü bir suçlamayla karşılaşır ve kaçak durumuna düşer. Esir hayatından kurtulmaya çalışan Tamina, Destan’la birlikte kaçar. Bu iki kaçak ellerindeki hançerde çok gizli bir gücün olduğunu bilmeden yollarına devam ediyorlardır. Ancak Destan’ın amcası kötü kalpli Nizam’ın onların peşini bırakmaya niyeti yoktur.

 

Başrollerinde Jake Gyllenhaal, Gemma Arterton, Ben Kingsley, Alfred Molina, Steve Toussaint, Toby Kebbell, Richard Coyle, Ronald Pickup, Reece Ritchie gibi isimlerin yer aldığı Pers Prensi: Zamanın Kumları filmini Dolufilm ailesi farkıyla türkçe dublajlı ve full hd 1080p kaliteyle izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Mike Newell

Film Oyuncuları→ Jake Gyllenhaal, Gemma Arterton, Ben Kingsley, Alfred Molina, Steve Toussaint, Toby Kebbell, Richard Coyle, Ronald Pickup, Reece Ritchie

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,