Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları İzle

Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları, efsanevi masal Hansel ve Gretel’in sinemaya uyarlanmış versiyonu sizlerle. Hansel ve Gretel küçük yaşta anne ve babalarını kaybetmiş yetim kardeşlerdir. Hansel ve Gretel bir akşam dışarda dolaşırken şekerden bir ev görürler ve dayanamayıp içeri girerler. Ama bu ev bir cadının evidir ve onları kötü bir sürpriz bekler. Gretel abisi Hansel cadıdan kurtarmak için cadıyı ateşlerin içine atar. Bu iki kardeşin hayatları yaşadıkları bu olaydan sonra değişir. Büyüyen Hansel ve Gretel kardeşler artık çok meşhur cadı avcılarıdır.

Başrollerinde  Jeremy Renner, Gemma Arterton, Famke Janssen, Pihla Viitala, Derek Mears, Robin Atkin Downes, Ingrid Bolsø gibi isimlerin yer alırken, filmin yönetmen koltuğunda ise Tommy Wirkola var. Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları filmini Dolufilm ailesi farkıyla türkçe dublajlı ve full hd kalite olarak gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Tommy Wirkola

Film Oyuncuları→ my Renner, Gemma Arterton, Famke Janssen, Pihla Viitala, Derek Mears, Robin Atkin Downes, Ingrid Bolsø Berdal, Joanna Kulig, Thomas Mann, Peter Stormare, Bjørn Sundquist, Rainer Bock, Thomas Scharff, Kathrin Kühnel, Cedric Eich

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ AksiyonFantastikKorku

Etiketler: ,