İntikam Meleği – Peppermint İzle

İntikam Meleği, Aksiyon ve dram dolu Peppermint yani İntikam Meleği filminin kadrosunda Jennifer Garner, John Gallagher Jr., John Ortiz, Juan Pablo Raba, Annie Ilonzeh, Jeff Hephner, Cailey Fleming ve Eddie Shin gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Pierre Morel var. Riley North evli ve çocuklu bir annedir. Kocası ve kızıyla yaşayan Riley yaşayacağı çok büyük bir olayla hayatı altüst olur. Riley’nin kocası Chris ve kızı Carly feci şekilde öldürülür. Bu olaydan sonra benliğini kaybeden Riley intikam yemini eder.

Riley, kocası ve kızının anlamsız bir şiddet eylemiyle öldürülmesinden beş yıl sonra sorumlulardan ve onları serbest bırakan sistemden intikam almak için harekete geçer ve olaylar başlar. Aksiyon ve dram dolu Peppermint yani İntikam Meleği filmi türkçe dublajlı ve full hd 1080p kalite olarak Dolufilm ailesi sayesinde sizlerle. Lütfen bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız, tüm izleyicilerimize iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Pierre Morel

Film Oyuncuları→ Jennifer Garner, John Gallagher Jr., John Ortiz, Juan Pablo Raba, Annie Ilonzeh, Jeff Hephner, Cailey Fleming, Eddie Shin, Method Man, Tyson Ritter, Ian Casselberry, Richard Cabral, Johnny Ortiz, Michael Reventar, Kyla-Drew

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ AksiyonDramSuç

Etiketler: ,