Pearl Harbor İzle

Pearl Harbor, İkinci Dünya Savaşı’nda yapılan en büyük saldırılarından bir tanesi olan Pearl Harbor saldırısı Amerikan’ın İkinci Dünya Savaşı’nda resmi olarak katılmasına ve savaşın yönünü değiştirmesine neden olmuştur. Filmde Rafe ve Danny aynı hemşireye aşık olan iki pilot arkadaştır. Rafe ölümden döndükten sonra sevdiği kızın ve Danny’nin birlikte olduğunu görüp yıkılır ve Danny ile bir kavgaya tutuşurlar. Rafe ve Danny kavga ettikleri gecenin sabahına dehşete kapılmış şekilde uyanırlar. Japonya, ABD’nin Pasifik Filosu ve Pearl Harbor askerî üslerine karşı sürpriz bir saldırı düzenler ve siviller de dahil yüzlerce insanın ölümüne neden oldu.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Ben Affleck, Josh Hartnett, Kate Beckinsale, William Lee Scott, Greg Zola, Ewen Bremner, Alec Baldwin, Jaime King, Catherine Kellner, Jennifer Garner gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise dünyaca ünlü yönetmen Michael Bay var. Bu savaş ve tarih dolu Pearl Harbor filmini Dolufilm ailesi sayesinde türkçe dublaj ve full hd 1080p kaliteyle izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler.

 

Filmin Yönetmeni→ Michael Bay

Film Oyuncuları→ Ben Affleck, Josh Hartnett, Kate Beckinsale, William Lee Scott, Greg Zola, Ewen Bremner, Alec Baldwin, Jaime King, Catherine Kellner, Jennifer Garner, Jon Voight, Cuba Gooding Jr., Michael Shannon, Matthew Davis, Mako

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ AksiyonDramSavaşTarih

Etiketler: ,