Malefiz: Kötülüğün Gücü İzle

Malefiz: Kötülüğün Gücü, serinin ilk filmindeki olaylardan sonra Malefiz ve Aurora artık anne kız gibilerdir. Maleficz peri ve büyü dünyasına ait, Aurora ise insanların dünyasına aittir. Bu farklılık onları ayırmayı başaramamıştır ancak insanların perilere bakış açışı gittikçe kötüleşmeye başlamıştır. Prens Philip, Aurora’ya evlenme teklif eder. Evlenme teklifini kabul eden Aurora, bu evlilikte Malefiz’in de onayı olmasını ister. İşte bu andan itibaren olaylar karışır ve insanlar Malefiz’i yok etmenin yollarını bulmaya çalışır.

Başrollerinde Angelina Jolie ve Elle Fanning bulunduğunu filmin oyuncu kadrosunda Harris Dickinson, Michelle Pfeiffer, Sam Riley, Chiwetel Ejiofor, Ed Skrein, Robert Lindsay, David Gyasi gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise ilk filmin de yönetmenliğini yapan Joachim Rønning var. Malefiz: Kötülüğün Gücü filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kalite olarak Dolufilm ailesi sayesinde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz, herkese iyi seyirler. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız.

Filmin Yönetmeni→ Joachim Rønning

Film Oyuncuları→ Angelina Jolie, Elle Fanning, Harris Dickinson, Michelle Pfeiffer, Sam Riley, Chiwetel Ejiofor, Ed Skrein, Robert Lindsay, David Gyasi, Jenn Murray, Juno Temple, Lesley Manville, Imelda Staunton, Judith Shekoni, Miyavi

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AileAksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,