Operation Christmas Drop – Noel Hediyesi Bombardımanı İzle

Operation Christmas Drop – Noel Hediyesi Bombardımanı, başrollerinde Vikingler dizisinden tanıdığımız Alexander Ludwig ve Vampir Günlükleri dizisiyle ünlenen daha sonra şarkı ve dans filmleri çeken Kat Graham’ın olduğu Netflix yapımı olan Operation Christmas Drop yani türkçe adıyla Noel Hediyesi Bombardımanı filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmde önemli bir siyasetçinin yardımcısı olan Erica bir üssü kapatarak Noel geleneğini yıkmaya çalışacaktır. Fakat pilot Andrew’la karşılaşıp ona karşı bir şeyler hissetmeye başlayan Erica’nın düşünceleri değişecektir.

Filmin oyuncu kadrosunda  Kat Graham, Alexander Ludwig, Trezzo Mahoro, Bethany Brown, Rohan Campbell,  ve Virginia Madsen gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Martin Wood var. Netflix yapımı olan Operation Christmas Drop – Noel Hediyesi Bombardımanı filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Martin Wood

Film Oyuncuları→ Kat Graham, Alexander Ludwig, Trezzo Mahoro, Bethany Brown, Rohan Campbell, Virginia Madsen, Jeff Joseph, Janet Kidder, Aliza Vellani, Aaron Douglas, Xavier de Guzman, Linden Banks, Eileen Pedde, Brittany Willacy, Audrey Wise Alvarez

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ AileKomediRomantik

Etiketler: