Pasifik Savaşı – Pacific Rim İzle

Pasifik Savaşı, dünyada her şey yolundayken bir gün Kaiju isimli yaratıklar denizlerin diplerinden çıkıp gelirler ve dünyada resmen bir kıyamet yaşanır. Normal silah gücüyle Kaijulara karşı savaşmak imkansızdır. Bu yüzden tüm dünya bir olarak Jaeger isimli devasa robotlar inşa eder ve her bir robota iki pilot atanır. Robotu kullanmak için iki pilotun da birbirine uyumlu olması gerekiyordur. Jeager pilotları Raleigh Becket ve abisi Yancy Becket bir kaiju görevi sırasında ağır darbe alırlar ve Raleigh’in abisi Yancy hayatını kaybeder. İntikam yemini eden Raleigh yeni atandığı yerde yeni robotu ve yeni pilot arkadaşıyla Kaijulara karşı büyük bir savaş verecektir.

Filmin oyuncu kadrosunda Charlie Hunnam, Diego Klattenhoff, Idris Elba, Rinko Kikuchi, Charlie Day ve Burn Gorman gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise dünyaca ünlü yönetmen Guillermo del Toro var. Pasifik Savaşı – Pacific Rim filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kaliteyle Dolufilm sitemizden kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Filmin Yönetmeni→ Guillermo del Toro

Film Oyuncuları→ Charlie Hunnam, Diego Klattenhoff, Idris Elba, Rinko Kikuchi, Charlie Day, Burn Gorman, Max Martini, Robert Kazinsky, Clifton Collins Jr., Ron Perlman, Brad William Henke, Larry Joe Campbell, Mana Ashida, Santiago Segura, Joe Pingue

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonBilim KurguMacera

Etiketler: