Örümcek Adam 2002 İzle

Örümcek Adam, Marvel yapımı olan ve Örümcek Adam filmlerinin ilk filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Peter Parker sıradan, herhangi bir özelliği olmayan amcası ve halasıyla yaşayan bir gençtir. Okul gezisi sırasında çok özel bir örümcek tarafından ısırılan Peter kısa süre kendinde değişiklikler fark eder. Bir anda gözleri düzelen, karın kasları çıkan ve elinden ağ atabilen birisine dönüşür. Bu fırsatı hem aşık olduğu kız Mary Jane ve para kazanmak uğruna kullanacaktır.

 

Para kazanmak için dövüşlere katılmaya başlayan Peter bu yaptığının sonucunun ne olacağının farkında değildir. Filmin oyuncu kadrosunda obey Maguire, Willem Dafoe, Kirsten Dunst, James Franco, Cliff Robertson ve Rosemary Harris gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise Sam Raimi var. Örümcek adam serisinin ilk filmi Dolufilm ailesi farkıyla türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesinde sizlerle. Filmi sitemizden gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Sam Raimi

Film Oyuncuları→ Tobey Maguire, Willem Dafoe, Kirsten Dunst, James Franco, Cliff Robertson, Rosemary Harris, J.K. Simmons, Joe Manganiello, Gerry Becker, Bill Nunn, Jack Betts, Stanley Anderson, Ron Perkins, Michael Papajohn, K.K. Dodds

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: