Hobbit: Beş Ordunun Savaşı İzle

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı, ünyaca ünlü film serisi olan Yüzüklerin Efendisi filminin daha öncelerini anlatan Hobbit filminin üçüncü ve son filmi olan Hobbit: Beş Ordunun Savaşı Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Hobbit: Beş Ordunun Savaşı filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesiyle hiç donmadan kesintisiz rahatlıkla Dolufilm ailesi sayesinde izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız lütfen, herkese iyi seyirler.

 

Filmin Konusu;

Serinin ikinci filminde korkunç ejderha Smaug’u uyandıran Hobbit Bilbo ve cüceler nasıl bir hata yaptıklarının farkında değillerdir. Smaug’u durdurmaya çalışan ekibimiz onu durdurmak yerine daha da kızdırmıştır ve geçmişte olduğu gibi Smaug’u yine bir insan demirden olan bir ok ile durduracaktır. Smaug’un yenilmesiyle Erebor’u tekrardan ele geçiren cücelerimiz için savaş daha yeni başlamıştır. Erebor’un ejderhadan serbest kaldığını öğrenen ork sürüsü ve elfler Erebor’a doğru yola çıkar ve işte beş ordunun büyük savaşı başlar.

Filmin Yönetmeni→ Peter Jackson

Film Oyuncuları→ Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Ken Stott, Graham McTavish, William Kircher, James Nesbitt, Stephen Hunter, Dean O'Gorman, Aidan Turner, John Callen, Peter Hambleton, Jed Brophy, Mark Hadlow, Adam Brown

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: