Örümcek Adam 2 İzle

Örümcek Adam 2, ilk filmde bir örümceğin ısırmasıyla güçler elde eden Peter Parker isimli gencimiz kendisini Örümcek Adam tanıtıp şehrin kahramanı olmuştu. İlk filmde aşık olduğu Mary Jane ile sevgili olmayı başaran Peter gizli kimliği yüzünden Mary Jane’ye sürekli yalan söylemek zorunda kalır. Bütün bunlar yetmezmiş gibi Doktor Otto Octavius isimli çok ama çok zeki bir bilim adamı yaptığı bir deney sonucu onun beynini ele geçiren ahtapot kollarına sahip olur ve bunu kötü amaçlı kullanır. Doktor Otto Octavius’u durdurabilecek tek kişi ise Örümcek Adam’dır.

 

Filmin oyuncu kadrosunda obey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Alfred Molina, Rosemary Harris, J.K. Simmons ve Donna Murphy gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise ilk filmin de yönetmenliğini yapan Sam Raimi var. Örümcek Adam 2 filmi Dolufilm ailesi farkıyla türkçe dublaj ve full hd kalitesiyle sizlerle. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Sam Raimi

Film Oyuncuları→ Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Alfred Molina, Rosemary Harris, J.K. Simmons, Donna Murphy, Daniel Gillies, Dylan Baker, Bill Nunn, Vanessa Ferlito, Aasif Mandvi, Willem Dafoe, Cliff Robertson, Ted Raimi

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: