Örümcek Adam: Eve Dönüş İzle

Örümcek Adam: Eve Dönüş filmi, Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı filmiyle Yenilmezler kadrosunda dahil olan Örümcek Adam Peter Parker’ın hayatını ve yaşayacağı zorlu mücadeleleri anlatıyor. Örümcek Adam filmlerinin üçüncü versiyonu olan Örümcek Adam: Eve Dönüş filminin başrolünde Tom Holland yer alıyor. Bildiğiniz üzere ilk versiyonda Toby Maguire ve ikinci versiyonda ise Andrew Garfield yer almıştı. Herkes Tom Holland’ın performasına odaklanmış konuda. Filmde Tom Holland’a  Michael Keaton, Robert Downey Jr., Marisa Tomei, Jon Favreau, Gwyneth Paltrow ve Zendaya gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Jon Watts var.

Filmin Konusu;

Peter Parker bir örümceğin ısırması sonucunda güçler elde etmiştir. Tony Stark yani Iron Man sayesinde Yenilmezler kadrosuna alınan Örümcek Adam, Yenilmezler ekibinin arasındaki sorunlar çözülünce eski hayatına kaldığı yerden devam eder. Halası May Parker ile yaşayan Peter liseye giden sakin bir gençtir. Adrian Toomes isimli bir adam uzaylı teknolojisini satıyordur. Peter Parker’ı zor bir görev beklemektedir, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Jon Watts

Film Oyuncuları→ Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Marisa Tomei, Jon Favreau, Gwyneth Paltrow, Zendaya, Donald Glover, Jacob Batalon, Laura Harrier, Tony Revolori, Bokeem Woodbine, Tyne Daly, Abraham Attah, Hannibal Buress

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: