İnanılmaz Örümcek Adam 2 İzle

İnanılmaz Örümcek Adam 2, ilk filmde bir örümceğin ısırması sonrası süper güçler elde eden Peter Parker bu olayın ardından kendine özgüveni gelmiş ve sevdiği kız olan Gwen’e aşkını ilan etmiştir. Bu bölümde hayatını tekrardan düzene ve sakinliğe soktuğunu sanan Peter Parker’ı büyük sürprizler beklemektedir. Max Dillon isimli bir çalışanın hayatı elektrik çarpması sonrası altüst olur ve tüm benliğini kaybeder. Peter Parker’ın bu bölümde işi çok zordur. Bir yandan Green Goblin diğer yandan ise Electro isimli düşmanıyla savaşacak olan Peter bakalım bu zorlukların üstesinden nasıl gelecektir.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Andrew Garfield, Emma Stone, Jamie Foxx, Dane DeHaan, Colm Feore, Felicity Jones, Paul Giamatti, Sally Field ve Embeth Davidtz gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise ilk filmin de yönetmenliğini yapan  Marc Webb yer alıyor. İnanılmaz Örümcek Adam 2 filmini Dolufilm ailesi aracılığıyla türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesinde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz.

Filmin Yönetmeni→ Marc Webb

Film Oyuncuları→ Andrew Garfield, Emma Stone, Jamie Foxx, Dane DeHaan, Colm Feore, Felicity Jones, Paul Giamatti, Sally Field, Embeth Davidtz, Campbell Scott, Marton Csokas, Louis Cancelmi, Max Charles, B.J. Novak, Sarah Gadon

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: