Örümcek Adam: Evden Uzakta İzle

Örümcek Adam: Evden Uzakta, yeni Örümcek Adam serisinin ikinci filmi olan Örümcek Adam: Evden Uzakta filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Yenilmezler: Endgame filminden sonra Iron Man’ın ölümüne Yenilmezler ekibinden en çok sarsılan kişi Peter Parker olmuştur. Tony Stark’la duygusal bir bağı olan Peter için bu durum hiç kolay değildir ve hala kendine gelmeye çalışıyordur. Bu sırada Mysterio isimli bir sahtekar ortaya çıkar ve Peter’i kandırmaya çalışır. Elindeki droneların gücünü kullanan Mysterio, Peter Parker’a zor anlar yaşatacaktır.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Tom Holland, Samuel L. Jackson, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Jon Favreau ve Zendaya gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise ilk filmin de yönetmenliğini yapan Jon Watts yer alıyor. Yeni Örümcek Adam serisinin ikinci filmi olan Örümcek Adam: Evden Uzakta filmini türkçe dublaj ve full hd kaliteyle Dolufilm aracılığıyla gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Jon Watts

Film Oyuncuları→ Tom Holland, Samuel L. Jackson, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Jon Favreau, Zendaya, Jacob Batalon, Tony Revolori, Angourie Rice, Remy Hii, Martin Starr, J.B. Smoove, Jorge Lendeborg Jr., Cobie Smulders, Numan Acar

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: