Asfaltın Kralları – Ford v Ferrari İzle

Asfaltın Kralları, başrollerinde Oscar ödüllü dünyaca ünlü isimler Matt Damon ve Christian Bale’in bulunduğu Asfaltın Kralları – Ford v Ferrari filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmde Matt Damon ve Christian Bale’ye Jon Bernthal, Caitriona Balfe, Josh Lucas, Noah Jupe ve Tracy Letts gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Logan filminin de yönetmenliğini yapan James Mangold var.

Filmin Konusu;

Ferrari araç konusunda herkesi geçerek büyük bir üstünlükle ilerliyordur. Bu olayın ardından Amerikalı otomobil tasarımcısı Carroll Shelby ve sürücü Ken Miles, Henry Ford isimli bir tasarımcıdan çok sağlam ve iyi bir yarış arabası yapmasını isterler. Henry Ford bunu kabul ettikten sonra gecesini gündüzüne katıp istenilen projeyi tamamlamaya çalışacaktır. Oscar ödüllü oyuncuların yer aldığı Asfaltın Kralları – Ford v Ferrari filmi türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak Dolufilm ailesi aracılığıyla sizlerle. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ James Mangold

Film Oyuncuları→ Matt Damon, Christian Bale, Jon Bernthal, Caitriona Balfe, Josh Lucas, Noah Jupe, Tracy Letts, Remo Girone, Ray McKinnon, JJ Feild, Jack McMullen, Corrado Invernizzi, Joe Williamson, Ian Harding, Christopher Darga

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ AksiyonBiyografiDram

Etiketler: ,