Örümcek Adam 3 İzle

Örümcek Adam 3, ilk filmde özel güçlere sahip olan ve ikinci filmde de benliğini bulan Peter Parker yani Örümcek Adam’ın yeni macerası olan Örümcek Adam 3 filmi Dolufilm ailesi sayesinde sizlerle. Dış dünyadan gelen bir varlık Peter Parker’ın kıyafetine bulaşır ve işte o andan itibaren olaylar karışır. Bu varlık içinde bulunduğu insanı kötü birine çevirme özelliği vardır. Bundan kurtulmak için Peter uzun uğraşlar verecek ve bu sırada sevdiği kız olan Mary Jane’in kalbini kıracak ve hiç yapmadığı şeyleri yapacaktır.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Thomas Haden Church, Topher Grace ve Bryce Dallas Howard gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise ilk iki filmin de yönetmenliğini yapan Sam Raimi var. Örümcek Adam serisinin son filmi Dolufilm ailesi farkıyla full hd kalite ve türkçe dublajlı olarak sizlerle. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Sam Raimi

Film Oyuncuları→ Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Thomas Haden Church, Topher Grace, Bryce Dallas Howard, Rosemary Harris, J.K. Simmons, James Cromwell, Theresa Russell, Dylan Baker, Bill Nunn, Bruce Campbell, Elizabeth Banks, Ted Raimi

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: