Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 İzle

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2, gençler tarafından çok beğenilen efsanevi Alacakaranlık film serisinin son filmi olan Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Bir önceki bölümde vampir Edward’ın çocuğuna hamile olan Bella zorlu bir süreç geçirmiş ve çocukları doğaüstü güçlere sahip olduğu için doğum sırasında ölmüştür. Bella öldükten sonra vampir olarak yeniden canlanır. Bella vampir olup sağlığına kavuşmuş, çocukları hızla büyüyordur fakat Bella ve Edward çiftimizi son bir sınav bekliyordur. O da çocuğun ve Bella’nın bu şekilde vampir olmasına karşı çıkan Vampir konseyi ve yandaşlarıdır. Vampirler ve kurtların da dahil olduğu büyük bir savaş bizi beklemektedir.

Filmin oyuncu kadrosunda Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Kellan Lutz ve Nikki Reed gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Bill Condon var. Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 filmini sitemizden rahatlıkla izleyebilirsiniz, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Bill Condon

Film Oyuncuları→ Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Kellan Lutz, Nikki Reed, Billy Burke, Chaske Spencer, Mackenzie Foy, Maggie Grace, Jamie Campbell Bower, Christopher Heyerdahl

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ DramFantastikMacera

Etiketler: