Ninja Kaplumbağalar – Teenage Mutant Ninja Turtles İzle

Ninja Kaplumbağalar – Teenage Mutant Ninja Turtles, dünyaca ünlü çizgi film olan Ninja Kaplumbağalar’ın sinemaya uyarlanmış hali Teenage Mutant Ninja Turtles yani Ninja Kaplumbağalar Dolufilm farkıyla sizlerle. Dünya kötü bir adamın tehdidi altındadır. Dünyayı ve evlerini korumak için bir grup mutasyona uğramış savaşçı kaplumbağa, evlerini korumak için gölgelerden çıkmak zorunda kalır. Bu mutasyona uğramış kaplumbağalar gizli bir şekilde hareket ediyordur fakat muhabir April O’Neil onları görür ve neye uğradığını şaşırır. Muhabir April bu duruma alıştıktan sonra kaplumbağalarla birlikte hareket ederek kötü adamın işini bitirmeye çalışacaktır.

Filmin oyuncu kadrosunda Megan Fox, Will Arnett, William Fichtner, Alan Ritchson, Noel Fisher, Pete Ploszek, Johnny Knoxville ve Jeremy Howard gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Jonathan Liebesman var. Ninja Kaplumbağalar – Teenage Mutant Ninja Turtles filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kalite olarak Dolufilm ailesi sayesinde hiç donmadan ve kesintisiz rahatlıkla izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Jonathan Liebesman

Film Oyuncuları→ Megan Fox, Will Arnett, William Fichtner, Alan Ritchson, Noel Fisher, Pete Ploszek, Johnny Knoxville, Jeremy Howard, Danny Woodburn, Tony Shalhoub, Tohoru Masamune, Whoopi Goldberg, Minae Noji, Abby Elliott, Madison Mason

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: