Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden – Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows İzle

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden – Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows, bir önceki filmde muhabir April O’Neil’in de yardımıyla kötü adamı alt eden özel yeteneklere sahip mutant kaplumbağalarımız gölgelerde saklanmaya geri dönmüşlerdi. Fakat eski düşmanları her ne kadar yenilse de pes etmez ve yeni müttefikler elde edip intikam almak için geri döner. Dünyayı kurtarma işi yeniden muhabirimiz April ve mutant ninjalarımıza düşer ve bu sefer düşmanları yalnız değildir.

Filmin oyuncu kadrosunda Megan Fox, Will Arnett, Laura Linney, Stephen Amell, Noel Fisher, Jeremy Howard ve Pete Ploszek gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Dave Green var. Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden – Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows filmi türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesiyle Dolufilm sitemizde. Filmi gönül rahatlığıyla donmadan ve kesintisiz izleyebilirsiniz, herkese iyi seyirler. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız.

Filmin Yönetmeni→ Dave Green

Film Oyuncuları→ Megan Fox, Will Arnett, Laura Linney, Stephen Amell, Noel Fisher, Jeremy Howard, Pete Ploszek, Alan Ritchson, Tyler Perry, Brian Tee, Stephen Farrelly, Gary Anthony Williams, Peter Donald Badalamenti II, Tony Shalhoub, Brad Garrett

Filmin IMDB Puanı→ 8.3

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: