Shang-Chi ve on Halka Efsanesi – Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings İzle

Shang-Chi ve on Halka Efsanesi – Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, Marvel’in Yenilmezler sonrasındaki yeni projelerinden olan Shang-Chi filmi Dolufilm farkıyla sizlerle. Marvel Sinematik evreninde bulunan filmde Shaun yakın kız arkadaşı Katy ile vale olarak çalışıyordur. Katy ve Shaun liseden beri çok yakın arkadaşlardır fakat Shaun’un Katy’den gizlediği bir sırrı vardır. Bu sır ise Shaun’ın babası çok zengin ve güçleri olan on halka sayesinde uzun yılardır yaşayan ölümsüz bir adamdır. Annesinin ölümünden sonra ailesiyle ayrı düşen Shaun yaşanacak büyük bir olayı engellemek için kendini ortaya atması gerekecektir.

Filmin oyuncu kadrosunda Awkwafina, Michelle Yeoh, Simu Liu, Florian Munteanu, Tony Chiu-Wai Leung, Ronny Chieng ve Fala Chen gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Destin Daniel Cretton var. Shang-Chi ve on Halka Efsanesi – Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filmini türkçe dublajlı ve full hd olarak sitemizden rahatlıkla izleyebilirsiniz, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Destin Daniel Cretton

Film Oyuncuları→ Awkwafina, Michelle Yeoh, Simu Liu, Florian Munteanu, Tony Chiu-Wai Leung, Ronny Chieng, Fala Chen, Dallas Liu, Meng'er Zhang, Kelli Bailey

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: