Midway 2019 İzle

Midway, Japonya’nın Amerika topraklarında bulunan Pearl Harbor bölgesine düzenlediği hain ve kalleşçe saldırıda yüzlerce kişi hayatını kaybeder. Bu olaydan sonra Amerika zorunlu bir şekilde resmi olarak İkinci Dünya Savaşı’na girer. Japonya bu saldırısıyla uyuyan bir devi uyandırdığının farkında değildir. Pearl Harbor saldırısının üzerinden çok fazla zaman geçmemiştir ve Japonya’nın yine saldırı planladığını öğrenen Amerika donanmasının bu sefer ki karşılığı çok farklı olacaktır. Japonya’ya ait gemi filosunun yerini çözmeye çalışan Amerikalı askerler bunu başardıkları an karşı atağa geçeceklerdir.

Filmin başrollerinde Ed Skrein, Patrick Wilson, Woody Harrelson, Luke Evans, Mandy Moore, Luke Kleintank, Dennis Quaid, Aaron Eckhart gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Roland Emmerich var. Gerçek bir olaydan esinlenme olan Midway filmi türkçe dublaj ve full hd 1080p kalite olarak Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Roland Emmerich

Film Oyuncuları→ Ed Skrein, Patrick Wilson, Woody Harrelson, Luke Evans, Mandy Moore, Luke Kleintank, Dennis Quaid, Aaron Eckhart, Keean Johnson, Nick Jonas, Etsushi Toyokawa, Tadanobu Asano, Darren Criss, Brandon Sklenar, Jake Manley

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonDramSavaşTarih

Etiketler: ,