Batman Başlıyor – Batman Begins İzle

Batman Başlıyor, Bruce Wayne henüz küçükken bir hırsız tarafından annesi ve babası onun gözleri önünde öldürülür. Bu yaşadığı travma olan Bruce zenginliğinin de yardımıyla kötülere engel olan ve onları hapse tıkan bir kahraman olmaya çalışır. Dövüş ve yaşam stili için çok zor bir yerde eğitim alan Bruce bu eğitimi tamamladıktan sonra evine döner ve artık Batman olmaya hazırdır. Batman, Gotham’daki ilk büyük savaşını çok yakından tanıdığı birisine karşı verecektir.

 

Batman Başlıyor filminin başrollerinde Christian Bale, Michael Caine, Liam Neeson, Katie Holmes, Gary Oldman, Cillian Murphy, Tom Wilkinson ve Rutger Hauer gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise dünyaca ünlü yönetmen Christopher Nolan var. DC çizgi romanından uyarlama olan Batman Başlıyor filmini türkçe dublajlı ve full hd 1080p kalite olarak Dolufilm ailesi sayesinde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Christopher Nolan

Film Oyuncuları→ Christian Bale, Michael Caine, Liam Neeson, Katie Holmes, Gary Oldman, Cillian Murphy, Tom Wilkinson, Rutger Hauer, Ken Watanabe, Mark Boone Junior, Linus Roache, Morgan Freeman, Larry Holden, Gerard Murphy, Colin McFarlane

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonMacera

Etiketler: ,