Man of Steel – Çelik Adam İzle

Man of Steel, Jor-El gezegeni Krypton’un yok olma eşiğinde olduğunu fark edince henüz bebek olan oğlu Kal-El’i uzay gemisine bindirip başka bir gezegene doğru yollar. Yolladığı gezegen ise Dünya gezegenidir. Kal-El’i Martha ve Jonathan Kent bulur ve onu evlat edinirler. Güneş sistemindeki farklılardan dolayı Kal-El yani dünyadaki ismiyle Clark Kent süper güçlere sahip oluyordur. Bu güçleri fark eden Kal-El dünyayı tehdit eden ve kendi türünden olan General Zod isimli uzaylıya karşı büyük bir savaş verecektir.

Filmin başrollerinde Henry Cavill, Amy Adams, Michael Shannon, Diane Lane, Russell Crowe, Antje Traue, Harry Lennix, Richard Schiff, Christopher Meloni ve Kevin Costner gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise ünlü yönetmen Zack Snyder var. Man of Steel filmini türkçe dublajlı ve full hd 1080p kalite olarak Dolufilm ailesi farkıyla gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Zack Snyder

Film Oyuncuları→ Henry Cavill, Amy Adams, Michael Shannon, Diane Lane, Russell Crowe, Antje Traue, Harry Lennix, Richard Schiff, Christopher Meloni, Kevin Costner, Ayelet Zurer, Laurence Fishburne, Dylan Sprayberry, Cooper Timberline, Richard Cetrone

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonBilim KurguFantastikMacera

Etiketler: ,