Batman ve Superman: Adaletin Şafağı İzle

Batman ve Superman: Adaletin Şafağı İzle, DC çizgi romanından uyarlama olan ve başrollerinde Ben Affleck ve Henry Cavill gibi dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarını barındıran Batman ve Superman: Adaletin Şafağı filmi sizlerle. Filmde Ben Affleck ve Henry Cavill’e my Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter ve Gal Gadot gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise dünyaca ünlü yönetmen Zack Snyder var. Superman’in eylemlerinin kontrolsüz bırakılmasından çekinen Batman, Superman’e bir nevi savaş açar ve dünya bir anda kendisini bir kaosun ortasında bulur.

Bu savaşta Batman, Wonder Woman’ın da yardımını isteyecektir. Batman ve Superman arasındaki savaş sürerken uzaydan gelen istilacılar için işler daha da kolaylaşır. Batman ve Superman: Adaletin Şafağı filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak Dolufilm ailesi sayesinde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Zack Snyder

Film Oyuncuları→ Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter, Gal Gadot, Scoot McNairy, Callan Mulvey, Tao Okamoto, Brandon Spink, Lauren Cohan, Alan D. Purwin

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,